Bolinder trädgårdssoffa

700784

J&C. G. BOLINDER, trädgårssoffa, 1900-tal, gjutjärn, vitlackerad, längd 144 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Diverse

Rum 13

Bolinder trädgårdssoffa

Budhistorik (11 bud)
5340387
5342069
5340387
1 700
5341340
1 600
5340387

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.