Spegel med konsolbord

700777

SPEGEL med KONSOLBORD, skiva i sten, dekor av halvkolonner, konsolbord med dekor av lyra, höjd konsolbord ca 78, 41x97, höjd spegel ca 200x86 cm

Slitage/ skador, krön med lagningar, senare överstycke på krön

Speglar, Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Spegel med konsolbord

Budhistorik (21 bud)
5354355
5354360
3 800
5354355
3 600
5354345
3 400
5354329
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.