Spegel med konsolbord

Föregående | Översikt | Nästa

700777

SPEGEL med KONSOLBORD, skiva i sten, dekor av halvkolonner, konsolbord med dekor av lyra, höjd konsolbord ca 78, 41x97, höjd spegel ca 200x86 cm

Slitage/ skador, krön med lagningar, senare överstycke på krön

Speglar, Möbler, Övriga möbler

700777 - Spegel med konsolbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel med konsolbord

Budhistorik (3 bud)

5341332
5338460
5336968

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
16:51   (17:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.