Bolhylla

700760

BOKHYLLA , 1960-tal, märkt Pindex, mahogny, skåpdörrar, utdragbar skiva och lådor, samt hyllplan, beslag i porslinhöjd ca 175, 40x102 cm

Bruksslitage, beslägen är senare tillkomna

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Bolhylla

Budhistorik (3 bud)

5343194
5340240
5340238

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.