Byrå

700755

BYRÅ, Lous seize stil, Frankrike, 1900-talets mitt, två lådor, fanerat i bl a Riopalisander, skiva i marmor (Verona rosso), nyckel finns, höjd ca 74 samt 68x35 cm

Lådorna går ej att dra ut helt, låsen sitter lösa, fanerskador, bruks och ålderssrelaterat slitage, nyckeln bökd

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Lådorna går ej att dra ut helt, låsen sitter lösa, fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå

Budhistorik (9 bud)
5337572
1 600
5336450
5336450
1 400
5337571
1 300
5336450

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.