Bengt Ruda stolar Triva Nordiska Kompaniet

700754

BENGT RUDA, 1-par, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i ek, sitthöjd ca 34 cm

Slitage, märke på ena armstödet, armstöd samt textil smärre blekt, ej skyltmärkta

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Budhistorik (7 bud)
5344955
1 800
5344949
1 600
5336260
5336259
5336258

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.