Emile Viegers, olja på duk

700726

EMLIE VIEGERS (1921-1984): Stilleben, olja på duk, signerad, mått ca 100x81 cm

Fack 33

Emile Viegers, olja på duk

Budhistorik (4 bud)

5336226
2 400
5331309
5331293
5331288

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.