Matbord

700722

MATBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skuren dekor, 3 iläggskivor 50 vardera, höjd ca 74, diameter 115 cm

Slitage, repor

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord

Budhistorik (7 bud)
5341648
1 600
5341642
5341562
600
5341496
550
5341046
500

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.