Sybord

700717

SYBORD, 1800-talets anda hälft, gustaviansk stil, uppfällbar skiva med lådinredning, uttagbar, fanérad med mahogny, höjd 75, 55x39 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sybord

Budhistorik (9 bud)
5344515
650
5343790
600
5342181
550
5343785
550
5342181
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.