Byrå

700716

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, beslag i mässing, intarsiadekor, fanérat i olika träslag, skiva i röd marmor, höjd ca 82, 95x52 cm, nyckel finns

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå

Budhistorik (13 bud)
5339729
1 600
5339724
5339717
1 400
5339710
1 300
5339709

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.