Parti silver 1480 g

700711

PARTI SILVER, 6 dlr, oidentifierade stämplar, bestående av 1 ishink, 2 fat, 1 gräddkanna,1 sockerskrin samt 1 armband av Göran Kuhlin, total vikt ca 1480 g

Bruksslitage

Silver, Övriga silverföremål

Monter 10

Parti silver 1480 g

Budhistorik (5 bud)
5327196
5 200
5344680
5 000
5327196
4 800
5344679
4 600
5327196
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.