Bojaner Kina 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

700710

BOJANER, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets början, ovoid form, dekor av dubbla lyckotecken samt lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 20-24 cm

Nagg, tillverkningsmärken

Orientaliskt, Porslin

Monter 19

700710 - Bojaner Kina 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bojaner Kina 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
5345218
600
5345563
550
5345218
500
5345557
450
5345218

17 timmar 21 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
17:04   (18:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.