Vas Kina 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

700671

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformad, dekor av qilin på klippavsats i underglasyrblått- och rött, höjd ca 45 cm, träsockel medföljer (lagad)

Med omfattande lagningar

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 8

700671 - Vas Kina 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vas Kina 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5342042
2019-11-12 21:24:20

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
13:34   (14:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.