Bruno Mathsson

700665

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, skiva i vitt laminat och aluminiumkant, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 73, 182x120 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Matbord

Rum 11

Bruno Mathsson

Budhistorik (3 bud)

5349384
5349366
5349035

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.