Soffbord Malmsten

700664

CARL MALMSTEN, "Ovalen", soffbord, körsbär, stämpelmärkt, höjd ca 61, 145x89 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord Malmsten

Budhistorik (3 bud)

5350000
850
5349973
5337006
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.