Fåtölj 1960-tal

700640

FÅTÖLJ, modell Eva, stomme med stoppning av polyeterskum med klädsel i teddy/nylon, ben i teak med mässingsavslutningar, 1960-tal, Dahléns Fåtöljindustri, Dalum, höjd 70, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Drottninggatan 36, Malmö

Fåtölj 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
5344933
5342357
5344931
5342357
950
5344466
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.