Soffa skinn

700638

SOFFA, 2-sits, stomme med fast skinnklädsel, lösa sitt- och ryggplymåer med avtagbar skinnklädsel, underrede i betsad bok, 1960-tal, sannolikt Sverige, längd ca 148, höjd 70, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage/patina, armstöden med skinnsprickor

Möbler, Soffor

Drottninggatan 36, Malmö

Soffa skinn

Budhistorik (3 bud)

5344119
900
5342391
500
5341699

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.