Spegel Danmark 1800-tal

700601

SPEGEL, Danmark, 1800-talets första hälft, förgyllld med ram av valnöt, höjd ca 75 cm

Skador och slitage, dekorelement saknas och är lösa, lösa delar medföljer

Speglar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Spegel Danmark 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
5349885
4 200
5349891
5349885
3 800
5349879
3 600
5349831
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.