Piedestal

700587

PIEDESTAL, 1800-tal, vitmålad samt bronserad, höjd ca 114 cm

Slitage, senare bemålning

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Piedestal

Budhistorik (16 bud)
5341772
5341779
5341772
950
5341778
900
5341772
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.