Byrå i gustaviansk stil

700586

BYRÅ; skiva i röd marmor, intarsiadekor, beslag i gulmetall, 1900-talets senare del, H ca 74 cm, ca 87x41 cm

Skador: Märken och repor, skavmärken på ben

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
5338629
5338553
750
5338626
700
5338553
650
5338381
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.