Jeff Koons

700579

JEFF KOONS (f. 1955), "Lips", tallrik, Coupe Plate, för Bernardaud, 2012, signerad i trycket och numrerad 825 / 2500, diam 29,5 cm.

Konst, Nutida, Nutida, Glas/Keramik

Jeff Koons

Budhistorik (4 bud)

5364313
5363454
5360420
700
5351612

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.