Byrå gustaviansk stil Carl Löfving & Söner

700576

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, brännmärkt Carl Löfving & Söner, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, ca höjd 80, 111x48 cm, nyckel finns

Slitage, något blekt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Budhistorik (4 bud)

5330953
2 400
5338658
5330953
5324525

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.