Arne Norell Löven

700569

ARNE NORELL, "Löven", fåtölj, 1960-tal,stomme i valnöt, lösa rygg och sittplymåer med textil klädsel sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, patina, tyget smutsat

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Arne Norell Löven

Budhistorik (17 bud)
5340270
4 400
5340256
4 200
5340269
4 200
5340256
5340268
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.