Ett par bokhyllor 1940-tal

700563

BOKHYLLA, 1 par björk, 1940-tal, funkis, 1 hyllplan på ena samt 2 hyllplan på andra bokhyllan, höjd ca 88, 94x26 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 5

Ett par bokhyllor 1940-tal

Budhistorik (24 bud)
5343683
5343680
5343678
1 900
5343675
1 800
5343676
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.