Lars Frick olja på pannå

700548

LARS FRICK (1900-tal); Beduinkvinna , signerad Frick, olja på pannå, ca 19x37cm

Fack 40

Lars Frick olja på pannå

Budhistorik (4 bud)

5344398
5343653
5343652
5329673

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.