Karmstolar

700547

KARMSTOLAR, 1 par, 1920-tal, art deco, mörkbetsade, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Karmstolar

Budhistorik (1 bud)

5330231
2019-11-09 11:55:02

2019-11-12 kl 11:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.