Sängbord Louis XVI-stil

700541

SÄNGBORD, 1900-tal, Louis XVI-stil, sarg med låda samt underliggande fack, dragbeslag i mässing, höjd ca 72, 44x33 cm

Senare bemålning, mindre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sängbord Louis XVI-stil

Budhistorik (2 bud)

5341641
5338839

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.