Soffbord Regencystil

700515

SOFFBORD, fanerad i mahogny, Regencystil 18/1900-tal, klaffar i kortsidor, 2 lådor, en sida med blindlådor, lådknoppar i mässing, tassar i mässing med mässingshjul, H ca 73 cm, L ca 115 / 172 cm, B ca 71 cm

Skador: Fanérskador, lackskada, repor och sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord Regencystil

Budhistorik (4 bud)

5337692
450
5337534
5335508
5325127

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.