Axel Einar Hjorth Roma sekretär

700497

AXEL EINAR HJORTH, "Roma", sekretär, 1930/40-tal, skrivklaff med klassicerande dekorelement, inredning med lådor, bonad björk, höjd ca 103 cm, 90 x 46 cm

Skador: Bruksslitage, märken, repor, invändigt skador klaffen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

5329386
1 700
5329384

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.