Lievore Altheer Molina ''Catifa 46'' stolar

700489

LIEVORE ALTHEER MOLINA, ''Catifa 46'' stolar, 10 st, Arper, 2000-tal, underrede i kromat metall, sitsar i vit plast, stapelbara, märkta, modellen formgiven 2004, sitthöjd ca 45 cm

Skador: Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

5334062
5330504

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.