Ljusstakar

700476

LJUSSTAKAR 1 par, tidigt 1900-tal, mässing, höjd ca 20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Metall

Ljusstakar

Budhistorik (5 bud)
5344456
500
5344428
450
5344297
5343558
5339004

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.