Hackefors teservis

700475

HACKEFORS, teservis, 1900-talets första hälft, porsiln, 21 dlr, floral dekor, bestående av 9 tekoppar med fat, 9 assietter, tekanna, sockerskål samt. gräddkanna

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Hackefors teservis

Budhistorik (2 bud)

5342818
5327747

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.