Skulptur i diskometall Just Andersen

700471

JUST ANDERSEN (1884-1943): Sittande kvinna, signerad Just A i godset, nummer 1771, diskometall, höjd ca 23 cm

Slitage och märken

Konst, Skulpturer

Budhistorik (6 bud)
5346193
500
5343210
450
5337838
5342336
5337838

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.