Soffbord Danmark 1960-tal

700457

SOFFBORD, 1960-tal, Danmark, fanér i palisander (dalbergia nigra), utdragsskivor, höjd ca 47, 147 x 60 (220) cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Solblekt, slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord Danmark 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

5349254
5342355
5342354

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.