Svante Skogh sideboard 1960-tal

700454

SVANTE SKOGH, "Silvia", Seffle Möbelfabrik 1950-/60-tal, fanér i palisander (dalbergia nigra), front med 5 lådor och skjutdörrar, bakomvarande hyllplan, höjd ca 87, 186 x 46 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Nyckel saknas, repor, märken, fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (27 bud)
5350858
6 400
5350877
6 400
5350858
6 200
5350865
6 000
5350858
5 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.