Sideboard palisander 1960/70-tal

Föregående | Översikt | Nästa

700451

SIDEBOARD, 2 st, 1960/70-tal, snarlika, med jalusi, fanér i palisander (dalbergia nigra), invändigt med hyllplan och lådor, höjder ca 65-69 cm, 148 x 43 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Skador, repor, märken, slitage, hyllplan saknas

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

700451 - Sideboard palisander 1960/70-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

5342358
4 200
5335098
5333365

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
21:22   (22:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.