Aksel Kjersgaard byrå

700448

BYRÅ, Aksel Kjersgaard, Odder, Denmark, 1960-tal, fanér i palisander (dalbergia nigra), 4 lådor, märkt, höjd ca 52, 117 x 35 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Repor, slitage, fläckar

Möbler, Skåp, byråer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Aksel Kjersgaard byrå

Budhistorik (38 bud)
5350208
8 200
5345542
8 000
5350204
7 800
5345542
7 600
5350201
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.