Matbord 1960/70-tal

Föregående | Översikt | Nästa

700444

MATBORD, 1960/70-tal, skiva med fanér i palisander (dalbergia nigra), kromade ben, höjd ca 74, 216 x 100 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Repor, märken, fläckar

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

700444 - Matbord 1960/70-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord 1960/70-tal

Budhistorik (1 bud)

5342075
2019-11-12 21:32:12

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
18:34   (19:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.