Bruna Mathsson, karin soffbord

700434

BRUNO MATHSSON, "Karin", soffbord, Dux, 1970-tal, underrede i förkromat stålrör, på förkromade hjultrissor, skiva i carraramarmor, höjd ca 32 cm, skivans mått ca 65x65 cm

Bruksslitage, skivan med smärre fläckar och några nagg i kanten

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

5328184
2019-11-08 14:36:02
4 400

2019-11-13 kl 12:44
Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.