Matbord Faarup möbelfabrik

Föregående | Översikt | Nästa

700429

MATBORD, Faarup Möbelfabrik, Danmark, 1960-tal, fanér i palisander (Dalbergia Nigra), 3 iläggsskivor a 50 cm medföljer, höjd ca 73 cm, diameter 120 cm

CITES-Intyg medföljer inom EU

Slitage, repor förekommer

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

700429 - Matbord Faarup möbelfabrik
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord Faarup möbelfabrik

Budhistorik (4 bud)

5338110
6 000
5338108
5 000
5338103
5333903

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
20:12   (21:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.