Yngve Ekström fåtöljer ett par med fotpall

Föregående | Översikt | Nästa

700412

YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer ett par samt fotpall, Lamino, stomme i bok, klädsel i skinn, formgiven 1956, brännmärkt Swedese Yngve Ekström

Lagningar, kompletteringar, skador, slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

700412 - Yngve Ekström fåtöljer ett par med fotpall
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
5338634
2 400
5335635
5332827
1 800
5329305
1 700
5326947

14 timmar 4 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
20:21   (21:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.