Klaffbord

700400

KLAFFBORD, 1900-tal, mahogny, sengustaviansk , höjd ca 72, 140x45, klaffar 2x18cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Klaffbord

Budhistorik (20 bud)
5344402
1 300
5344399
5344390
5344397
5344390

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.