Canapé

700398

CANAPÉ 1800-talets senare hälft, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 45 cm, ryggens höjd ca 108 cm

slitage

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Canapé

Budhistorik (1 bud)

5329028
2019-11-08 21:08:35

2019-11-11 kl 21:22
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.