Väggur John Holm

700394

VÄGGPENDYL, rokokostil, tidigt 1900-tal, urtavla märkt John Holm Stockholm, träskuren dekor i ett stycke, höjd ca 74 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Klockor/Ur

Hylla 2

Väggur John Holm

Budhistorik (2 bud)

5338563
450
5332356

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.