Wilhelm Åberg olja på duk

700393

WILHELM ÅBERG (1841-1909), Skogslandskap med ladugård i bakgrunden, mått på duk ca 59 x 84 cm

Slitage, äldre lagning på baksidan, genomgående skada på duk, smärre krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Wilhelm Åberg olja på duk

Budhistorik (2 bud)

5344743
5329362

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.