Spegel

700391

SPEGEL, 1900-tal, ram i mahogny, ca 103x56 cm

bruksslitage

Speglar

Hylla 2

Spegel

Budhistorik (2 bud)

5343262
5328889

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.