Sekretär

700383

SEKRETÄR, 1900-talets slut, sannolikt England, betsat trä, utfällbar överdel, detaljer i mässing, nyckel finns, höjd ca 86 samt 60x39 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sekretär

Budhistorik (19 bud)
5342961
1 900
5343873
1 800
5342961
1 700
5342909
1 600
5342960

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.