Serveringsvagn

700376

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, valnöt, formpressade brickor, höjd ca 63 samt 53x42

Bruks och ålderselaterat slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 8

Serveringsvagn

Budhistorik (3 bud)

5342560
5338648
5338648

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.