Bokhylla

700373

BOKHYLLA, 1900-talets slut, Asien, med hyllor på 4 olika sidor, skuren dekor i form av båtar och träd, lackerat trä, ca 61x60 cm

Smärre slitage

Möbler, Hyllor

Rum 8

Bokhylla

Budhistorik (7 bud)
5343896
5343496
5339034
5339030
900
5338664

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.