Piedestaler

700371

PIEDESTALER, 2, 1900-talets första hälft, svarvade, bemålade samt bronserade, höjd ca 107-115 cm

Renoverade samt kompletterade, bruks och ålderrsrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 4

Piedestaler

Budhistorik (3 bud)

5330419
5325774
500
5325218

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.